Cart

USTANOVE KOJE SU ZAVRŠILE NTC SEMINAR

Učitelj, vaspitač ili saradnik nakon NTC seminara  primenjuje naučeno u svom redovnom radu sa decom uz konsultacije sa NTC timom po potrebi, tokom tri meseca nakon završetka seminara. NTC tim nije u obavezi da prati rad osobe koja je prošla seminar i ne odgovara za kvalitet izvođenja programa.
Na našem sajtu možete naći spisak osnovnih škola i predškolskih ustanova čiji zaposleni (ne obavezno svi, nego neki) su prošli seminar. Da li ga primenjuju i kako možete se raspitati u stručnoj službi ustanove.

 

PREDŠKOLSKE USTANOVE: 192
ŠKOLE: 390

Predškolske ustanove (PU) koje su završile NTC seminar

Akademija Oxford, Novi Sad
Dečija kuća „Bejbilend“, Beograd – Novi Beograd
Dečija Kuća „Bubamarica“, Beograd – Novi Beograd
Dečija Kuća „Bubamarica“, Beograd – Zemun
Dečiji vrtić Čajetina
Dnevni boravak, Novi Pazar
Eduka centar, Kraljevo
Edukativni centar „Esperanto“, Beograd – Vidikovac
Edukativni studio „Mali radoznalac“, Beograd Vračar
Ibis kreativ, Kragujevac
Igraonica vragolan, Zrenjanin
KUD Bambi
Logopolis, Beograd – Voždovac
Merlin Family, Novi Sad
PPU „Adrijana“, Beograd – Zvezdara
PPU „Čudesna šuma“, Beograd – Vračar
PPU „Fantazija“, Zemun
PPU „Vivak“, Beograd – Voždovac
PPU“ Fantazija“, Beograd – Palilula
PU “ Moravski cvet“, Žabari
PU „11. april“, Beograd
PU „14. Oktobar“, Malo Crniće
PU „ABC Junior“, Beograd – Zemun
PU „Adalend“, Beograd – Novi Beograd
PU „Arilje“, Arilje
PU „Baby Palace“, Beograd – Vračar
PU „Bajka“, Beograd – Novi Beograd
PU „Bajka“, Knjaževac
PU „Bambi“, Bor
PU „Bambi“, Kosovska Mitrovica
PU „Bambi“, Zrenjanin
PU „Beli zeka“, Beograd – Vračar
PU „Boško Buha“, Beograd – Palilula
PU „Boško Buha“, Inđija
PU „Boško Buha“, Novi Sad
PU „Boško Buha“, Vrbas
PU „Branko Radičević“, Veliko Središte – Vršac
PU „Bubica“, Beograd – Zvezdara
PU „Cvetić“, Knić
PU „Cvetić“, Niš
PU „Cvetić“, Sremska Mitrovica
PU „Cvrčak“, Beograd-Čukarica
PU „Čarli Braun“, Beograd – Novi Beograd
PU „Čarobna kućica“, Beograd – Čukarica
PU „Čarolija“, Beograd -Novi Beograd
PU „Čarolija“, Vršac
PU „Čigra“, Šabac
PU „Čika Jova Zmaj“, Beograd
PU „Čika Jova Zmaj“, Bjeljina
PU „Čika Jova Zmaj“, Pirot
PU „Čili Vili“, Beograd-Čukarica
PU „Čukarica“, Beograd-Čukarica
PU „Čupko“, Beograd-Palilula
PU „Danica Jaramaz“, Kosovska Mitrovica
PU „Dečija radost“, Pančevo
PU „Dečiji dani“ Dunavsko obdanište, Beograd
PU „Dečiji dani“, Stari grad-Beograd
PU „Dečiji dani“, vrtić , Beograd – Skadarlija
PU „Dečiji dani“, vrtić Dambo, Beograd
PU „Dečiji dani“, vrtić, Majski cvet, Beograd
PU „Dečiji dani“, vrtić, Mrvica, Beograd
PU „Dečiji dani“, vrtić, Stari grad, Stari grad – Beograd
PU „Dečiji dani“, vrtić, Terazije, Beograd
PU „Detinjstvo“, Đurđevo
PU „Detinjstvo“, Žabalj
PU „Dr. Sima Milošević“, Zemun – Beograd
PU „Dragan i Zoran“, Bjeljina
PU „Dribling 021“, Novi Sad
PU „Družionica Maštaonica“, Beograd – Zemun
PU „Duga“, Arandjelovac
PU „Đulići“, Zaječar
PU „Fantazija“, Beograd – Vračar
PU „Habiba Stočerić“, Tutin
PU „Jelica Obradović“, Mladenovac
PU „Kermit“, Novi Sad
PU „Kindergarden“, Beograd-Palilula
PU „Klincograd“, Beograd
PU „Kolibri“, Bač
PU „Korak po korak“, Beograd – Novi Beograd
PU „Kuća mašte“, Beograd – Novi Beograd
PU „Kutak“, Vračar – Beograd
PU „Labud Pejović“, Bečej
PU „Lane“, Doljevac
PU „Lane“, Grocka
PU „Lane“, Kosovska Mitrovica
PU „Lasta“, Golubac
PU „Leptirić“, Ražanj
PU „Loptica“, Beograd – Novi Beograd
PU „Ljuba Stanković“, Beočin
PU „Madagaskar“, Novi Sad
PU „Mala Škola“, Sremska Kamenica
PU „Mala Višnja“ , Beograd
PU „Masana“, Beograd
PU „Maslačak“ , Gospođinci
PU „Maslačak“, Sjenica
PU „Maslačak“, Zrenjanin
PU „Maštolend“, Novi Sad
PU „Meda“, Beograd – Zvezdara
PU „Meda“, Stari grad – Beograd
PU „Meda, Novi Sad
PU „Menssana“, Niš
PU „Mikolu“, Beograd – Novi Beograd
PU „Milica Nožica“, Valjevo
PU „Miša Cvijovic“, Prijepolje
PU „Mladenovac“, Mladenovac
PU „Mladost“, Bačka Palanka
PU „Mladost“, Novi Pazar
PU „Moje detinjstvo“, Čačak
PU „Mudra sova“, Žabalj
PU „Mudrica i dobrica“, Beograd-Čukarica
PU „Naša deca“, Beograd
PU „Naša Radost“, Kosovska Mitrovica
PU „Naša radost“, Lučani
PU „Naša radost“, Subotica
PU „Naše Čedo“, Zemun
PU „Naše dete“, Kosovska Mitrovica
PU „Naše nade“, Subotica
PU „Naši biseri“, Kanjiža
PU „Neven“, Bajina Bašta
PU „Neven“, Priboj
PU „Olga Grbić“, Kosjerić
PU „Olga Jovičić-Rita“, Kraljevo
PU „Olga Jovičić-Rita“, Požega
PU „Palilula“, Palilula
PU „Pametnica diplomat“, Beograd – Rakovica
PU „Paša i Nataša“, Nova Varoš
PU „Pava Sudarski“, Novo Miloševo
PU „Pčelica“, Apatin
PU „Pčelica“, Sremska Mitrovica
PU „Perka Vićentijević“, Obrenovac
PU „Petlić“, Kruševac
PU „Pionir“, Jagodina
PU „Plavi čuperak“, Beograd
PU „Poletarac“, Barajevo
PU „Poletarac“, Koceljeva
PU „Poletarac“, Odžaci
PU „Poletarac“, Svrljig
PU „Poletarac“, Vršac
PU „Povratak Prirodi“, Beograd – Zemun
PU „Prva radost“, Žitorađa
PU „Radosno detinjstvo“, Novi Sad
PU „Radosno detinjstvo“, Rumenka
PU „Radosno detinjstvo“, Veternik
PU „Radost Sirogonj“, Jetina
PU „Radost“, Čačak
PU „Radost“, Čajetina
PU „Radost“, Srbobran
PU „Rakila Kotarov-Vuka“, Lazarevac
PU „Rakovica“, Beograd – Rakovica
PU „Savski Venac“, Beograd – Savski Venac
PU „Snežana i patuljci“, Kraljevo
PU „Snupi“, Beograd – Novi Beograd
PU „Speak up“, Novi Sad
PU „Spik ap“, Novi Sad
PU „Srećno dete“, Novi Kneževac
PU „Sunce“, Gornji Milanovac
PU „Suncokret“, Vladimirci
PU „Surčin“, Surčin
PU „Svet mašte“, Kragujevac
PU „Svitac“, Novi Sad
PU „Šećerko“, Beograd
PU „Šumska Bajka“ Beograd – Novi Beograd
PU „Užice“, Užice
PU „Vcielka“, Bački Maglić
PU „Vcielka“, Bački Petrovac
PU „Vcielka“, Gložan
PU „Vcielka“, Kulpin
PU „Veljko Vlahović“, Temerin
PU „Veselo detinjstvo“, Kosovska Mitrovica
PU „Vila“, Zrenjanin
PU „Vini Pu“, Sremski Karlovci
PU „Vračar“, Beograd – Vračar
PU „Vukica Mitrović“, Leskovac
PU „Zemlja Čuda“, Novi Sad
PU „Zemlja Dembelija“, Stari grad – Beograd
PU „Zrenjanin“, Zrenjanin
PU „Zvezda oaza“, Beograd – Čukarica
PU „Zvezdara“, Beograd
PU „Žil Vern“, Novi Sad
RSD „Bajka“, Beograd – Novi Beograd
RTS Dečija redakcija, Beograd – Novi Beograd
Studio za decu „Zmaj“, Beograd – Palilula
Studio za kreativno odrastanje dece „Prozorčić“, Beograd
UG „Dobar dan“
UPVO „Poletarac“, Ruma
Vrtić „Lotus“, Bačka Palanka
Vrtić „Mali Talenti“, Subotica
Vrtić „Naša Radost“, Subotica
Vrtić „Žan Žak“, Beograd – Novi Beograd
Vrtić i jaslice „Pametni patuljak“, Beograd – Čukarica
Vrtić Montesori „Meda“, Beograd – Zvezdara
Vrtić pri OŠ „Žarko Zrenjanin“, Vršac
Zabavište „Tufnica“, Novi Sad
„Pravo na osmeh“ udruženje, Beograd – Voždovac
Balkan kulture, Beograd – Savski Venac
Batonjska dvojezična škola i zabavište, Battonya
Centar Britannica, Niš
Centar za etukaciju „ABC“, Kragujevac
Centar za korektivnu gimnastiku, Beograd – Zvezdara
Centar za srpski jezik i kulturu, Novi Sad
CSU Kragujevac, Kragujevac
Dečija kuća KBC Zvezdara, Beograd – Zvezdara
Dečiji sport klub za razvoj bazičnog sporta „Šampionisti“, Beograd
Dom zdravlja stomatologije, Sremska Mitrovica
Dom zrdavlja, Bečej
Druga kragujevačka gimnazija, Kragujevac
EGŠ „Nikola Tesla“, Zrenjanin
Ekonomska škola „Global“, Subotica
Ekonomska Škola, Kragujevac
Ekonomska škola, Maglić
ESŠ „Bosa Milićević“ Subotica
Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad
Gimnazija „Jan Kolar“, Bački Petrovac
Gimnazija, Bečej
Gimnazija, Kraljevo
Gimnazija, Lazarevac
JP Komunalac, Bečej
KC Srbije
Kreativna radionica „Tama ris Kias“, Kuzmin – Sremska Mitrovica
Kreativni štab „Bambino“, Zrenjanin
Lingua, centar za strane jezike, Novi Sad
Logopolis, Beograd-Voždovac
Medicinska škola „Beograd“, Beograd – Savski Venac
Medicinska škola sa domom učenika, Kragujevac
MOŠ „25. maj“, Delimece – Tutin
MŠ „Marko Tajčević“, Lazarevac
MŠ „Markos Portugal“, Doboj
MŠ „Miodrag Vasiljević“, Bor
Muzička škola, Subotica
Narodna biblioteka, Užice
NAZIV USTANOVE
OISŠ „Žarko Zrenjanin“, Subotica
OMŠ „Petar Ilić“, Aranđelovac
OŠ “ V. Rolović“, Beograd
OŠ “ Živojin Perić“, Stubline
OŠ „1. maj“, Niš – Crveni krst
OŠ „1. Oktobar“, Bašaid
OŠ „12. Decembar“, Sjenica
OŠ „12. septembar“,  Majdanpek
OŠ „14. oktobar“, Beograd – Rakovica
OŠ „17. oktobar“, Jagodina
OŠ „20. oktobar“, Kula
OŠ „22. avgust“, Petrovaradin
OŠ „23. oktobar“, Sremski Karlovci
OŠ „4. Kraljevački bataljon“, Kraljevo
OŠ „4. oktobar“, Vojvoda Stepa
OŠ „4.oktobar, Nova Crnja
OŠ „Aca Milosavljević“, Beograd – Čukarica
OŠ „Akademik Milenko Šušić“, Guča – Lučani
OŠ „Aleksa Dejović“, Užice
OŠ „Aleksa Đilas Beco“, Mojstir – Tutin
OŠ „Aleksa Šantić“, Kaluđerica
OŠ „Aleksa Šantić, Tutin
OŠ „Anton Skala“, Beograd – Savski Venac
OŠ „Avram Mrazović“, Sombor
OŠ „B. Krsmanovic“, Sikirica
OŠ „Banović Srahinja“, Beograd – Čukarica
OŠ „Bejza“, Beograd – Čukarica
OŠ „Bogosav Janković“, Užice
OŠ „Bora Lazić“, Beograd – Mladenovac
OŠ „Bora Stanković“, Odžaci
OŠ „Boško Đuričić“, Jagodina
OŠ „Braća Grulović“, Inđija
OŠ „Branislav Nušić“, Niš – Crveni krst
OŠ „Branislav Petrović“, Slatina
OŠ „Branko Ćopić“, Beograd – Rakovica
OŠ „Branko Perić“, Majdanpek
OŠ „Branko Radičević“, Beograd
OŠ „Branko Radičević“, Popovac
OŠ „Branko Radičević“, Sremska Mirovica – Kuzmin
OŠ „Bratstvo jedinstvo“, Duga Poljana
OŠ „Bratstvo“, Novi Pazar
OŠ „Bratstvo-jedinstvo“, Sombor
OŠ „Bratsvo jedinstvo“, Banatska Topola
OŠ „Bratsvo“, Aradac – Zrenjanin
OŠ „Čegar“, Niš – Pantelej
OŠ „Ćamil Sijarić“, Novi Pazar
OŠ „D.R.-Narod“, Mačvanska Mitrovica
OŠ „Danilo Kiš“, Beograd – Voždovac
OŠ „Danilo Zelenović“, Temerin
OŠ „Desanka Maksimović“, Novi Pazar
OŠ „Desanka Maksimović“, Požarevac
OŠ „Despot Stefan Lazarević“, Babušnica
OŠ „Deutschpunkt“, Beograd – Vračar
OŠ „Dimitrije Todorović Kaplar“, Knjaževac
OŠ „Dimitrije Tucović“, Čajetina
OŠ „Dimitrije Tucović“, Kraljevo
OŠ „Diša Đurđević“, Vreoci
OŠ „Dobrila Stambolić“, Svrljig
OŠ „Dositej Obradović“, Novi Pazar
OŠ „Dositej Obradović“, Novi Sad
OŠ „Dositej Obradović“, Zrenjanin
OŠ „Dr Dragan Hercog“, Beograd – Savski Venac
OŠ „Dr Dragiša Mišović“, Čačak
OŠ „Dr Đorđe Jodnović“, Novi Bečej
OŠ „Dr Tihomir Ostojić“, Ostojićevo – Čoka
OŠ „Dr. Arčibald Rajs“, Beograd
OŠ „Dr. Ibrahim Bakić“, Leskova – Tutin
OŠ „Dr. Jovan Cvijić“, Zrenjanin
OŠ „Dragan Lukić“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Dragiša Luković Španac“, Kragujevac
OŠ „Dragojlo Dudić“, Beograd – Zvezdara
OŠ „Draža Marković Rođa“, Malo Crniće
OŠ „Drinka Pavlović“, Beograd – Stari Grad
OŠ „Dubrava“, Knjaževac
OŠ „Dule Karaklaić“, Lazarevac
OŠ „Dušan Danilović“, Ub
OŠ „Dušan Radović“, Novi Sad
OŠ „Đorđe Joanović“, Novo Miloševo – Novi Bečej
OŠ „Đorđe Krstić“, Beograd – Čukarica
OŠ „Đorđe Natošević“, Novi Sad
OŠ „Đura Daničić““, Beograd – Voždovac
OŠ „Đura Daničić“, Beograd
OŠ „Đura Jakšić“, Novi Sad
OŠ „Đura Jakšić“, Paraćin
OŠ „Đura Jakšić“, Rača
OŠ „Đura Jakšić“, Trnava – Novi Pazar
OŠ „Đuro Strugar“, Beograd
OŠ „Feješ Klara“, Kikinda
OŠ „Filip Filipović“, Beograd – Voždovac
OŠ „Filip Filipović“, Čačak
OŠ „Filip Kljajić Fića“, Beograd – Čukarica
OŠ „Filip Višnjić“, Beograd – Palilula
OŠ „Gligorije Popov“, Rusko selo – Kikinda
OŠ „Gojko Drulović“, Nova Varoš
OŠ „Goračići“, Goračići – Lučani
OŠ „Goran Ostojić“, Jagodina
OŠ „Heroj Pinki“, Bačka Palanka
OŠ „Heroj Rosa Trifunović“, Žabari
OŠ „Hunađi Janoš“, Čantavir
OŠ „I.G. Kovačić“, Beograd
OŠ „Ilija Garašanin“, Aranđelovac
OŠ „Isidora Sekulić“, Beograd – Savski Venac
OŠ „Ivan Goran Kovačić“, Stanišići
OŠ „Ivan Gundulić“, Novi Beograd
OŠ „Ivan Milutinović“, Subotica
OŠ „Ivo Andrić“, Beograd – Palilula
OŠ „Ivo Andrić“, Beograd – Rakovica
OŠ „Ivo Andrić“, Budisava
OŠ „Ivo Andrić“, Niš
OŠ „Ivo Andrić“, Pranjani
OŠ „Ivo Lola Ribar“, Novi Sad
OŠ „Jan Amos Komenski“, Kulpin
OŠ „Jan Čajak“, Bački Petrović
OŠ „Janko Veselinović“ , Beograd – Voždovac
OŠ „Jefimija“, Obrenovac
OŠ „Jelena Ćetković“, Beograd – Voždovac
OŠ „Jezdimir Tripković“, Arilje
OŠ „Joca Milosavljević“, Jagodina
OŠ „Josif Kostić“, Leskovac
OŠ „Josif Pančić“, Beograd – Čukarica
OŠ „Jošanica“, Lukare – Novi Pazar
OŠ „Jošanica“, Novi Pazar
OŠ „Jovan Dučić“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Jovan Dučić“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Jovan Dučić“, Klek
OŠ „Jovan Dučić“, Petrovaradin
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Novi Pazar
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Sremska Mirovica
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Subotica
OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, Zrenjanin
OŠ „Jovan Miodragović“, Beograd – Vračar
OŠ „Jovan Popović“, Kikinda
OŠ „Jovan Popović“, Novi Sad
OŠ „Jovan Popović“, Sremska Mirovica
OŠ „Jovo Kursula“, Kraljevo
OŠ „Jožef Atila“, Novi Sad
OŠ „Jožef Marčok Dragutin“, Gložan
OŠ „Karađorđe“, Beograd
OŠ „Karađorđe“, Niš – Pantelej
OŠ „Kirilo Savić“, Ivanjica
OŠ „Kizur Ištvan“, Subotica
OŠ „Knez Lazar“, Lazarevac
OŠ „Knez Sima Marković“, Beograd – Barajevo
OŠ „Kole Rašić“, Niš
OŠ „Kotraža“, Kotraža – Lučani
OŠ „Kralj Aleksandar I“, Požarevac
OŠ „Kralja Aleksandra 1.“, Gornji Milanovac
OŠ „Kralja Petra 1.“ Niš
OŠ „Ljubiša Urošević“, Jagodina
OŠ „Ljubo Nenadović“, Beograd – Čukarica
OŠ „Ljupče Španac“, Bela Palanka
OŠ „M. Milovanović Lune“, Užice
OŠ „M.M. Selja“, Dudovica
OŠ „Majka Jugovića“, Zemun
OŠ „Majšanski put“, Subotica
OŠ „Marko Pajić“, Viča – Lučani
OŠ „Marko Vuković“, Subotica
OŠ „Meša Selimović“, Novi Pazar
OŠ „Meša Selimović“, Ribarice – Tutin
OŠ „Mićo Matović“, Katići, Ivanjice
OŠ „Mihailo Mladenović Selja“, Dudovica
OŠ „Mihailo Petrović Alas“, Beograd – Stari Grad
OŠ „Mihajlo Pupin“, Beograd – Zemun
OŠ „Milan Blagojević“, Lučani
OŠ „Milan Marjanović“, Jagodina
OŠ „Milan Mijalković“, Jagodina
OŠ „Milan Rakić“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Mile Dubljević“, Lajkovac
OŠ „Milica Pavlović“, Čačak
OŠ „Milivoj Omorac“, Iđoš
OŠ „Milivoje Borović“, Čajetina
OŠ „Miloje Čiplić“, Bečej
OŠ „Miloje Pavlović“, Beograd – Čukarica
OŠ „Miloje Simović“, Kragujevac
OŠ „Miloje Vasić“, Kaluđerica
OŠ „Miloš Crnjanski“, Beograd – Čukarica
OŠ „Miloš Crnjanski“, Subotica
OŠ „Miloš Crnjanski“, Žitište
OŠ „Miloš Savić“, Požarevac
OŠ „Milutin Ivanović“, Ušće – Kraljevo
OŠ „Miodrag Matić“, Beograd – Voždovac
OŠ „Miroslav Antić“, Beograd – Čukarica
OŠ „Miroslav Antić“, Niš
OŠ „Miroslav Antić“, Novi Sad
OŠ „Miroslav Antić“, Palić
OŠ „Miroslav Crnjanski“, Novi Sad
OŠ „Mladost“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Mladost“, Vrnjačka Banja
OŠ „Moma Stanojlović“, Kragujevac
OŠ „Momčilo Popović Ozren“, Paraćin
OŠ „Montesori“, Zvezdara
OŠ „Moše Pijade“, Pačir – Bačka Topola
OŠ „Mur“, Novi Pazar
OŠ „Nada Matić“, Užice
OŠ „Nebojša Jerković“, Buđanovci
OŠ „Nikodije Stojanović Tatko“, Prokuplje
OŠ „Nikola Đurković“, Mali Iđoš
OŠ „Nikola Tesla“, Banatsko Karađorđevo
OŠ „Nikola Tesla“, Beograd – Rakovica
OŠ „Nikola Vukićević“, Sombor
OŠ „Olga Petrov“, Beograd – Palilula
OŠ „Pavle Savić“, Beograd – Zvezdara
OŠ „Petafi brigada“, Kula
OŠ „Petar Kočić“, Beograd – Zemun
OŠ „Petar Kočić“, Inđija
OŠ „Petar Kočić“, Nakovo – Kikinda
OŠ „Petar Konjović“, Voždovac
OŠ „Petar Petrović Njegoš“, Zrenjanin
OŠ „Petefi Šandor“, Hajdukovo
OŠ „Petefi Šandor“, Novi Sad
OŠ „Popinski borci“, Vrnjačka Banja
OŠ „Preljina“, Preljina – Čačak
OŠ „R.B.Trišo, Novi Pazar
OŠ „Rada Miljković“, Jagodina
OŠ „Radislav Nikčević“, Majur
OŠ „Radivoj Popović“, Beograd – Zemun
OŠ „Radoje Domanović“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Radoje Domanović“, Kragujevac
OŠ „Radoje Domanović“, Paraćin
OŠ „Radojka Lakić“, Beograd – Savski Venac
OŠ „Rastko Nemanjić Sava“, Dojeviće – Novi Pazar
OŠ „Ratko Mitrović“, Čačak
OŠ „Ratko Vukićević“, Niš
OŠ „Rifat Burdžović-Trša“, Karajukica – Bunari
OŠ „Rifat Burdžović-Trša“, Novi Pazar
OŠ „Rifat Burdžović-Trša“, Tutin
OŠ „Rudovci“, Rudovci – Lazarevac
OŠ „Ruđer Bošković“, Beograd – Vračar
OŠ „S. Sremčević“, Kragujevac
OŠ „S.B. Paja“, Sremska Mitrovica
OŠ „Sava Kerković“, Ljig
OŠ „Sava Šumanović“, Beograd – Zemun
OŠ „Selakovac“, Novi Pazar
OŠ „Sever Đurkić“, Bečej
OŠ „Simeon Aranicki“, Stara Pazova
OŠ „Skadarlija“, Beograd – Stari Grad
OŠ „Slavko Rodić“, Banatsko Veliko Selo
OŠ „Slobodan Sekulić“, Užice
OŠ „Sonja Marinković“, Novi Sad
OŠ „Sonja Marinković“, Subotica
OŠ „Sremski Front“, Šid
OŠ „Sreten Lazarević“, Prilike
OŠ „Sreten Mladenović Mika“, Niš
OŠ „Sreten Mladenović“, Kragujevac
OŠ „Stari grad“, Užice
OŠ „Starina Novak“, Beograd – Palilula
OŠ „Stefan Nemanja“, Niš – Pantelej
OŠ „Stefan Nemanja“, Novi Pazar
OŠ „Stepa Stepanović“, G. Gorevnica
OŠ „Stevan Dukić“ Beograd – Palilula
OŠ „Stevan Filipović“, Divci
OŠ „Stevan Jakovljević“, Paraćin
OŠ „Stojan Živković Stole“, Aleksinac
OŠ „Sutjeska“, Beograd – Zemun
OŠ „Sveti Sava“, Aranđelovac
OŠ „Sveti Sava“, Batočina
OŠ „Sveti Sava“, Beogad
OŠ „Sveti Sava“, Čačak
OŠ „Sveti Sava“, Kikinda
OŠ „Sveti Sava“, Lazarevac
OŠ „Sveti Sava“, Niš
OŠ „Sveti Sava“, Sremska Mitrovica
OŠ „Sveti Sava“, Subotica
OŠ „Sveti Sava“, Veliki Crnjeni
OŠ „Svetislav Golubović Mitraljeta“, Beograd-Zemun
OŠ „Svetolik Ranković“, Aranđelovac
OŠ „Svetozar Marković Toza“, Novi Sad
OŠ „Svetozar Marković“, Kragujevac
OŠ „Svetozar Marković“, Sjenica
OŠ „Svetozar Marković“, Tutin
OŠ „Svetozar Miletić“, Titel
OŠ „Svetozar Miletić“, Zemun
OŠ „Svitac“, Sremska Kamenica
OŠ „Šamu Mihalj“, Bečej
OŠ „T. Vitasović-Leberna“, Laćarak
OŠ „Tanasko Rajić“, Čačak
OŠ „Tatomir Anđelić“, Mrčajevci
OŠ „Toplički heroji“, Žitorađa
OŠ „Tvrđava“, Čukarica
OŠ „Učitelj Tasa“, Niš
OŠ „V. Markićević“, Majdanpek
OŠ „V.V. Savić“, Lazarevac
OŠ „Vasa Pelagić“, Veograd – Palilula
OŠ „Vasa Stajić“, Mokrin – Kiknda
OŠ „Vasa Stajić“, Novi Sad
OŠ „Veljko Dugošević“, Ruma
OŠ „Vlada Obradović-Kameni“, Beograd – Novi Beograd
OŠ „Vladislav Petković Dis“, Beograd – Zvezdara
OŠ „Vladislav Ribnikar“, Beograd – Vračar
OŠ „Vojislav Voka Savić“, Lazarevac
OŠ „Vojvoda Mišić“, Beograd – Savski Venac
OŠ „Vuk Karadzić“, Bajmok
OŠ „Vuk Karadžic“, Potočac
OŠ „Vuk Karadžić“ Novi Pazar
OŠ „Vuk Karadžić“, Čačak
OŠ „Vuk Karadžić“, Kikinda
OŠ „Vuk Karadžić“, Kladnica
OŠ „Vuk Karadžić“, Kraljevo
OŠ „Vuk Karadžić“, Majdanpek
OŠ „Vuk Karadžić“, Novi Pazar
OŠ „Vuk Karadžić“, Ripanj – Voždovac
OŠ „Vuk Karadžić“, Tutin
OŠ „Vuk Karadžić“, Vršac
OŠ „Vuk Stefanović Karadžić“, Kragujevac
OŠ „Zdravko Gložanski“, Bečej
OŠ „Združena škola“, Bačka Topola
OŠ „Žarko Zrenjanin“, Kikinda
OŠ „Žarko Zrenjanin“, Maglić
OŠ „Žarko Zrenjanin“, Novi Sad
OŠ „Živomir Savković“, Beograd – Mladenovac
OŠ u Guči , Lučani
OŠ Zdravko Tedaj, Čelarevo
OŠ“ Ivo Andrić“, Beograd – Rakovica
Pedagoški fakultet, Sombor
Pedagoški zavod Vojvodine, Novi Sad
Pedagoški zavod Vojvodine, Novi Sad
Plesni klub „Free Dance“, Zrenjanin
Poliglot Institut, Brčko
Politehnička škola , Kragujevac
Polyglot.Up, Kraljevo
POŠ „Miroslav Mika Antić“, Novi Sad
POŠ „Tvrđava“, Petrovaradin
Prva osnovna škola „Kralj Petar 2“, Užice
Prva tehnička škola , Kragujevac
Razvojno savetovalište, Subotica
Regionalni centar za profesionalni razvoj zaposlenih u obrazovanju, Niš
RFZO Fil. , Sremska Mirovica
Srednja medicinska škola „Sestre Ninković“, Kragujevac
Srednja tehnička škola, Sombor
Srpska Osnovna Školam, Budimpešta
ŠC sa domom učenika „Dositej Obradović“, Subotica
Škola engleskog jezika „Studio Smiley“, Novi Sad
Škola jezika „Master Junior“, Beograd – Vračar
Školski centar za obrazovanje i vaspitanje, Subotica
Školski centar za vas. I obr. Sluš. Ošt. Lica, Subotica
ŠOSO „11. oktobar“, Leskovac
ŠOSO „Anton Skala“, Stara Pazova
ŠOSO „Ivo Lola Ribar“, Kraljevo
ŠOSO „Milan Petrović“, Novi Sad
ŠOSO „Vidovdan“, Bor
ŠOSO „Vukašin Marković“, Kragujevac
ŠOSO sa domom učenika „Vuk Karadžić“, Sombor
Teniski klub „Haron“, Beograd – Savski Venac
TŠ „Nikola Tesla“, Leskovac
TUS „Toza Dragović“, Kragujevac
Učiteljski fakultet, Beograd
Udruženje defektologa , Lazarevac
Visoka strukovna škola za obrazovanje vaspitača, Subotica
Visoka škola strukovnih studija za razvoj vaspitača, Novi Sad
Visoka škola strukovnih studija, Subotica
Zavod za sport i sportsku medicinu, Beograd
Zrenjaninska gimnazija, Zrenjanin

Ustanove su poređane po azbučnom redu, ako hoćete da pretražujete po mestu ili nazivu škole, možete koristiti „Ctrl F“ i onda ukucajte ono na osnovu želite da pretražujete.

POPULARNO MEĐU RODITELJIMA

PIŠITE NAM